» Možnosti platby


 [1518247]
 [1041023]

   více

Detailní kategorie
BISAC

Nové knížky
Denně aktualizujeme databázi (cen a dostupnosti). Realizace objednávky: 25 pracovních dnů.

Použité knížky
Hodnocení na požádání. Realizace objednávky 4-8 týdnů.

Knížky jsou posílány ze zahraničí
Platba předem. Neprodáváme na dobírku.

Možnosti platby

U nás můžete zaplatit následujícími způsoby:

 
1. PayPal
 

1. PayPal

PayPal je nejpopulárnější a nejoblíbenější internetový systém plateb online. Je to zároveň bezpečný způsob pro internetové platby, bezpečnější než typické platební brany. Funguje jako tzv. virtuální peněženka, prostřednictvím které můžete nakupovat v mnoha internetových obchodech, např. na e-bay. Použití PayPal je zdarma.

V e-shopu knihy24.cz můžete platit pomocí systému PayPal. Jedná se vlastně o vylepšení tradičních platebních bran - platba probíhá prostřednictvím Vámi zadané karty (s povoleným limitem na internetové nákupy).

Systém bude po Vás vyžadovat registraci, v níž uvedete číslo Vaší platební karty a Vaše adresové údaje. Údaje jsou šifrovány, a proto se nemusíte obávat o únik informací. My - jako prodejce - nikdy neuvidíme Vaše čísla karet ani adresy, sdílíte je pouze se systémem PayPal. S vytvořeným PayPal účtem potom můžete jednoduše platit za internetové nákupy prostřednictvím platební karty, aniž byste museli zveřejňovat všechna citlivá data při každém nákupu. 

V praxi funguje to tak, že jakmile se jednou zaregistrujete, budete pak žádáni pouze o přihlášení do systému PayPal, poté Vás systém povede platbou. Potvrzenou platbu ihned vidíme v systému knih24.cz, a na její základě začínáme proces realizace Vaší objednávky.

 

Jak se zaregistrovat v systému PayPal?

Po zvolení možnosti "zaplaťte PayPalem" na stránkách knihy24.cz budete přesměrováni na webové stránky PayPal.

 

Vlevo uvidíte souhrn Vaší objednávky, vpravo se Vám ukážou dvě možnosti: pokud máte PayPal účet, můžete zaplatit ihned jeho pomocí. Pokud ne, zajímá Vás druhý odkaz: Create a PayPal account. Níže Vás systém požádá o uvedení osobních údajů.

 

Doplňte údaje karty, kterou si přejete zaplatit objednávku (karta musí mít povolené platby na internetu), Vaše jméno a příjmení, adresu, kraj, PSČ, telefonní číslo a emailovou adresu. Poté si zvolte 8-číselné heslo k PayPalu.

Potom stačí už jen potvrdit registraci a v následujícím kroku potrvdit i platbu. Potvrzení platby Vám přijde na uvedenou e-mailovou adresu a Vaše objednávka automaticky změní stav na "Zaplacená". E-shop knihy24.cz nikdy nemá přístup k Vašim citlivým údajům, vidíme pouze schválené platby.

Hotovo! 

PayPal nabízí rychlejší, levnější a - což je nejpodstatnější - bezpečnější řešení internetových plateb. V případě jakýchkoli problémů se na nás obrátit neváhejte na adrese: knihy24@knihy24.cz

 

 

2. Bankovní převod

Cenu objednávky můžete také uhradit bankovním převodem na náš účet:

 

Nazev banky: Ceskoslovenska Obchodni Banka

Kod banky SWIFT: CEKOCZPP

Adresa: Radlicka 333/150, 150-57 Praha 5, Czech Republic

 

Mezinárodní číslo účtu (IBAN)CZ68 0300 0000 0001 1775 9483

Číslo Učtu: 117759483/0300

Majitel účtu: Custom House Financial (UK) Limited

 

Důležité!  V titulu platby/účelu platby/zprávě pro příjemce nebo jako variabilní symbol musí být napsáno našé zákaznické číslo: DK5313

 

Realizaci objednávky zahájíme po akceptaci platby.

POZOR! Knihy nezasíláme na dobírku.

V případě dalších dotazů - nás kontaktujte.